Partnerzy

Mercedes CLS do Ślubu, Nowy Sącz
https://facebook.com/doslubucls
biuro@mikivideo.pl

MERCEDES CLS który sprawi, że wasz start w nowe życie, stanie się niezapomnianym przeżyciem. Oferta skierowana tylko do osób które w ten szczególny dzień chcą się poczuć wyjątkowo. Ten niepowtarzalny i wyjątkowy samochód o sportowym charakterze doda uroku w Twoim dniu. Obsługujemy całą południową Polskę.

Zespół The Whiski, Brzezna, Nowy Sącz
https://whiski.pl/
kontakt@whiski.pl

The Whiski to zespół składający się z profesjonalnych muzyków zaangażowanych w tworzenie oprawy muzycznej na każdą okazję, grający w 100% na żywo
Naszą motywacje czerpiemy z zadowolenia nawet najbardziej grymaśnych słuchaczy. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie niezapomnianej atmosfery muzycznej na każdej imprezie.

Jacob, Web Developer, Graphic Designer
https://jakoob.co.uk
jakoob89@gmail.com

Jacob tworzy projekty graficzne oraz responsywne strony internetowe na potrzeby nowych mediów. W jego ofercie można znaleźć strony www, logotypy, wizytówki, branding, ulotki, wszelkiego rodzaju grafiki użytkowe oraz wiele innych prac graficznych.
Projektuje dla firm i osób prywatnych. Każde zlecenie i klienta traktuje indywidualnie dążąc do jak największego zadowolenia klienta z samego projektu.